Ta niesamowita okładka magazynu Newsweek pojawiła się pod koniec grudnia 2002 w kioskach całej Polski jako wydanie świąteczne.

    Któz by mógł przypuszczać, że jednak prasa przełamie się i zacznie pisac prawdę. To rzeczywiście wielkie „wyzwanie” roku 2003. „Niesamowite odkrycie – Ziemia jest płaska!, Jak tą wiadomość przyjął świat?” – brzmi podtytuł.

    Reporterzy magazynu dotarli do tajnych, niezwykle poufnych materiałów NASA (Niektóre zdjęcia z tych archiwów prezentowaliśmy już wcześniej!!!). Okazało się, żę Ziemia jest w kształcie ogromnej kostki Rubika o niezwykle płaskich ściankach. Nasuwa się pytanie skąd węgierski uczony, Rubik, znał ten kształt? Czy wymyślona przez niego kostka miała podświadomie przyzwyczajić społeczeństwa do takiego kształtu? Czemu prawda wyszła na jaw dopiero teraz?

   Zostało wyjaśnionych wiele niewyjaśnionych dotąd procesów, np.: okazało się że za ruchy sejsmiczne odpowiedzialne jest przesuwanie kostek w kostece.

    Świat zczął się zastanawiać kto obraca kością? Georg W. Bush oskarżył o to Irak. Ten się nie przyznaje. Matematycy obliczyli, że można tak poprzesywać kostki Ziemii że Iak znajdzie się w centrum terytoriów USA (kosztem Florydy, która musiałaby zostać przesunięta pod Grenlandię), to może prowadzic do wojny.

   

 

 

< @ @ @ @ @ @  @ @ @ @ @  @ @ @ @ @  @ @ @ @ @  @ @ @ @ @  @ @ @ @ @  @ @ @ @ @      << STRONA GŁÓWNA >>       @  @ @ @  @ @ @ @ @  @ @ @ @ @  @ @ @ @ @  @ @ @ @ @  @ @ @ @ @   >