luty.2004  (Warszawa-Kraków)

 

Pracujemy nad "płaską teorią wszystkiego", która opierając się na obliczeniach wykonywanych na 15 wymiarach doprowadzi do powstania pierwszego prawdziwego modelu płaskiej Ziemi. W naszych rozpatrywaniach 15 wymiarowa płaska ziemia spoczywa na 16 wymiarowym czterdziestosześciościanie - który dla uproszczenia można nazwać kontinuum czasoprzestrzennym. 

 

18.01.2004  (Łorsoł)

 

Na specjalne życzenie naszych członków i sympatyków powstały gadżety na wasz komputer: wygszacz ekranu oraz tapeta. Do ściągnięcia tu:

 

http://www.chlopaki.republika.pl/FEA_tapeta.jpg

http://www.chlopaki.republika.pl/FEA_wygaszacz.zip

 

15.11.2003  (Krakóf)

 

Wzieliśmy udział w programie telewizyjnym "Strefa". Program ma byc wyemitowany w grudniu w TVP3 Kraków, w którąś niedzielę o 12. Zapraszamy do oglądania opowieści o jedynej słusznej i prawdziwej teorii.

 

29.10-01.11.2003  (Warszafka)

 

Odbyło się spotkanie, którego celem było ustalenie szkicu scenariusza programu telewizyjnego, w którym mamy wystąpić. Pozdrowienia dla kanarów z 608 (dzięki chłopaki).

 

23.10.2003  (Kraków)

 

Olaf SOAHC Kanawka spotkał się redaktorem TVP celem omówienia szczegółów naszego wystąpienia w TV. Program ma być skierowanych do młodych o umysłach nie skażonych przesądami bo w nich nadzieja na przyszłość płaskiej Ziemi - tej naukowej a nie kulistej, zabobonnej.

 

19.10.2003  (Warszawa)

 

Nawiązał z nami kontakt redaktor programu STREFA ukazującego się w TVP Kraków celem wzięcia udziału w tym że programie i przekazanie szerszej publiczności jedynie słusznej i niepodważalnej prawdy.

 

31.07 - 3.08.2003  (Orkusz)

 

VII Ogólnopolski Zlot Miłośników (g)Astronomii - oczywiście nie mogło na nim zabraknąć przedstawicieli Flat Earth Association. Marcin SMERFU Dobrowolski przedstawił planszę z fotografiami i artykułami z lokalnych gazet przedstawiającą jego spotkanie z przedstawicielami obcej cywilizacji. Spotkanie to odbyło się ponad tydzień wcześniej na polu pszenżyta niedaleko Kołobrzegu. Obcy potwierdzili iż mamy rację co do płaskości Ziemii i pogratulowali nam wkładu w podnoszenie naukowego poziomu płaskich ziemian. W miejscu lądowania ich statku pozostały ślady w kształcie idealnie płaskich kręgów.

 

 09.06.2003  (Warszawa)

 

Nienadzwyczajne spotkanie w stolicy.

Foto: http://www.chlopaki.friko.pl/kww1.htm

 

01.06.2003  (Trójmiasto i okolice)

 

Udało się nam zorganizować wspaniałą wyprawę na częściowe zaćmienie Słońca nad morzem. Z Warszawy wyjazd zorganizował Marcin SMERFU Dobrowolski, za transport odpowiedzialny był Michał -=JaNeK=- Januszkiewicz a za napoje i dobrą zabawę Karol GURGIEL Kozak oraz Tomasz SOLIK Sola. Z Krakowa przybył sam Olaf SOAHC Kanawka, który zajął się sprawami logistycznymi na miejscu obserwacji. W nocy w Gdańsku dołączył do nas Maciej MARKOS Markowski wraz z przedstawicielką płci pięknej o bliżej nieznanych  personaliach a w Sopocie Marcin Wieśniak. Tak licznym zespołem podążyliśmy do punktu obserwacyjnego pod Władysławowem. Tam około 4 rano spotkaliśmy się z przedstawicielami warszawskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii zaopatrzonymi w sprzęt obserwacyjny (czytaj teleskopy). Na miejscu przeprowadziliśmy naukowe obserwacje, dzięki którym udało się nam dowieść, że nie tylko Ziemia jest płaska ale i Księżyc!!! Co można zauważyć na fotografiach (obrys Księżyca jest okrągły jednak jest on całkowicie płaski czyli ma formę koła)

Foto: http://www.chlopaki.friko.pl/zac2.htm i http://www.chlopaki.friko.pl/zac1.htm

 

 

w międzyczasie  (Warszawa - Kraków)

 

Studiujemy książki i wszelkiego rodzaju inne materiały naukowe celem podniesienia kwalifikacji.

 

 

20.12.2002  (Warszawa)

 

Marcin D. i Olaf K. –spotkanie w Warszawie, postanowienie odświerzenia stron www, efekt poniżej.

 

 

19.11.2002  (gdzieś pod Warszawą)

 

Marcin D. i Olaf K. wzieli udział we wspanałym show jakim były tegoroczne leonidy za co dziękujemy władzom i członkom warszawskiego PTMA. Więcej: http://www.ptma.astronomia.pl i http://www.astro-jawil.teleskopy.pl

 

 

30.09.2002  (CAMK, Warszawa)

 

Marcin D. zapisał się do Polskiego Towarzystwa Miłośników (G)astronomii odział w Warszawie.

Więcaj na stronie: http://www.ptma.astronomia.pl

 

 

28.09.2002  (Praga-Gocławek, Warszawa)

 

Przeniesienie głównego oddziału do Warszawy stało się faktem. Nastąpiło także przeniesienie odziału Elbląskiego do Gdańska. Oddziały w Elblągu i Kołobrzegu stały się placówkami terenowymi.

 

 

08.2002  (farma królików, Królikowo)

 

Delegacja (Olaf K., Marcin D. oraz Zpych z Poznańca) wzieła udział w Ogólnopolskim Zlocie Miłośników (G)astronomii w Królikowie. Wiecej na temat pod adresem:http://www.ozma.astronomia.pl

 

 

07.2002  („Plaża, Wyspa, Latarnia”, Kołobrzeg)

 

Letnia impreza (wkraczająca do cyklicznych) w Kołobrzegu. Prezes Marcin D. z Kołobrzegu zaprosił prezesa Olafa K. z Krakowa oraz Zbycha z Poznańca (pseudo DamaSkina) na zebranie w sprawie przeniesienia głównej siedziby Flat Earth Association z pomorza do stolicy.

 

 

09.07.2002  (Skałka, Kraków)

 

Marcin D. i Olaf K. odwiedzili Obserwatorium (G)astronomiczne Uniwersytetu Jagielońskiego.

 

02-03.07.2002  (Gdańsk)

 

Spotkanie w Gdańsku.

 

 

01.07.2002  (Warszawa)

 

Spotkanie w Warszawie.

 

 

25.06-27.06.2002  (Kurdwanów, Kraków)

 

Spotkanie w Krakowie.

 

 

27.05.2002  (Szczecin)

 

Spotkanie w Szczecinie.

 

 

25.04.2002  (IMAX, Berlin)

 

Marcin D. razem z przedstawicielami Uniwersytetu Szczecińskiego uczestniczył w specjalnum pokazie filmu SolarMax wykonanego w technolodii IMAX  sprowadzanego z Chicago, na zaproszenie Unii Europejskiej.

 

 

13-14.04.2002  (Kurdwanów, Kraków)

 

Odbyła się narada organizacyjna.

 

 

12.04.2002  (klub „Świniarnia”, Kraków)

 

Odbyło się spotkanie studentów uczelni krakowskich z delegacją Flat Earth Association Marcinem D. i (rezydentem krakowskim) Olafem K.

Najwieksze zainteresowanie teoriami wykazali studenci 4 roku chemii Uniwersytetu Jagielońskiego. Dziękujemy za miło spędzony czas.

 

 

< @ @ @ @ @ @  @ @ @ @ @  @ @ @ @ @  @ @ @ @ @  @ @ @ @ @  @ @ @ @ @  @ @ @ @ @      << STRONA GŁÓWNA >>       @  @ @ @  @ @ @ @ @  @ @ @ @ @  @ @ @ @ @  @ @ @ @ @  @ @ @ @ @   >